Velvet necessär Large med namn

399,00 kr 499,00 kr

Med namn: 399,00 kr

Artikelnummer: 667900

Snygg och rymlig necessär i mjuk sammet med exklusiva gulddetaljer. Gör den helt personlig med namn eller initialer broderade på framsidan. En fin necessär för både hemmabruk och resor, och en personlig present som hon verkligen får användning för.

Välj färg: *

Skriv in din text här:

En personlig necessär i mjuk sammet

En stor och snygg necessär i mjuk sammet, med gott om plats för smink, hudvård, hårprodukter och andra toalettartiklar. Den mjuka sammetsytan har ett vackert färgspel, och gulddragkedjan ger necessären ett elegant och exklusivt uttryck.

Broderas med ditt namn

Gör necessären helt personlig med namn eller initialer broderade på framsidan. Välj önskad färg på necessären och ange den text du vill ha, så broderar vi den speciellt för dig.

Läs mer

En necessär med namn är också en fin present till mamma, flickvännen, väninnan eller dottern, både till födelsedag, jul och andra tillfällen.

Stor och rymlig

Med måtten 27,5 × 20 × 7 cm är detta den största storleken. Den ger gott om plats för det du behöver i badrummet eller vill ta med dig på resan.

  • Storlek: 27,5 × 20 × 7 cm
  • Material: 100 % polyester
  • Yta: Mjuk sammet
  • Stängning: Dragkedja med gulddetaljer